28/05/2026
Dziś uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pełnej wrażeń wycieczce 😊 Odwiedziliśmy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, gdzie poznaliśmy ciekawą historię i kulturę regionu, a następnie Skansen Bojowy I Armii Wojska Polskiego. Na zakończenie nie zabrakło także chwili relaksu i wspólnego posiłku w McDonald's. Dziękujemy uczniom za świetną atmosferę i wspólnie spędzony czas!