19/03/2015
Kilka słów ze sztabu.
Szanowni Państwo!
Kończy się dla nas szalony czas. Jednocześnie zaczyna się dla nas historia.
Gdy 5 lutego br. dowiedzieliśmy się, że za 4 dni Paweł Kukiz chce ogłosić na konferencji prasowej we Wrocławiu zamiar ubiegania się o najwyższy urząd w Państwie, żaden z nas nie zawahał się ani przez moment. Wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi mieliśmy pewność, że to musi się udać! I udało się, bo za Pawłem i garstką osób w sztabie stanęły tysiące zwykłych obywateli. Razem zrobiliśmy coś, czego nie zrobił jeszcze nikt w 25 letniej historii wolnej Polski. Udowodniliśmy, że partie polityczne w naszej Ojczyźnie nie mają monopolu na prawdę.
Jutro, w Warszawie rejestrujemy jedynego niezależnego, obywatelskiego kandydata na Prezydenta RP.Jutro rozpoczynamy nowy etap w walce o realną zmianę dla Polski. Jutro walka o 460 Jednomandatowych Okręgów Wyborczych w wyborach do Sejmu nabiera realnej prędkości. To Wy sprawiliście, że niemożliwe stało się możliwym.
Dziękujemy - (Wasz) Sztab wyborczy Pawła Kukiza.
P.S.: Oczywiście mobilizacja wciąż trwa, jeszcze jutro możesz wysłać podpisy ; )
Paweł Kukiz walczy o 460 jednomandatowych okręgów wyborczych. Dowiedz się więcej.