20/06/2026
19 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Księżpol w kategorii U-10. W sportowych zmaganiach udział wzięło siedem drużyn: Dereźnia Solska, Chmielek, Księżpol, Łukowa, Korchów oraz dwie drużyny z Majdanu Starego – Zieloni i Czerwoni.
Młodzi piłkarze rywalizowali z dużym zaangażowaniem. Po emocjonujących meczach klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
🥇 I miejsce – Dereźnia Solska
🥈 II miejsce – Majdan Stary (Zieloni)
🥉 III miejsce – Chmielek
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej postawy, ducha walki i sportowej rywalizacji. Dziękujemy opiekunom, sędziom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju. Szczególne podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Księżpol za objęcie turnieju patronatem i ufundowanie pucharu i nagród.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas ! ⚽🏆