11/04/2025
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych dzieci z przedszkola uczestniczyły w warsztatach robienia i ozdabiania palm wielkanocnych. Warsztaty poprowadziła pani Ewa - bibliotekarka Filii Bibliotecznej w Kozubowie. Celem warsztatów było kultywowanie pięknej polskiej tradycji. Ze zgromadzonych materiałów takich jak: gałązki traw,bukszpan,wierzbowe bazie,kłosy zbóż,kolorowe kwiaty z bibuły, tasiemki i wstążki dzieci wykonały okazałe i kolorowe palemki. Wszystkie palmy wyszły cudownie. Barwne i poświęcone palmy będą piękną ozdobą w domach naszych przedszkolaków.