25/05/2026
,,Majówka z AS-em" 2026 już za nami! ☀️🎶💃
W miniony piątek płocki Stary Rynek ponownie wypełnił się muzyką, radością i wyjątkową atmosferą za sprawą kolejnej edycji naszego cyklicznego wydarzenia plenerowego, czyli ,,Majówki z AS-em".
To jedno z tych spotkań, które na stałe wpisało się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie i każdego roku gromadzi seniorów oraz mieszkańców Płocka i okolic 🙂
Tym razem wspólnie bawili się z nami seniorzy z Płocka, Płońska oraz Płoniaw, inaugurując miesiąc, który symbolicznie rozpoczyna sezon wydarzeń plenerowych w naszym Stowarzyszeniu. Był to czas pełen integracji, wspólnych rozmów, śmiechu i prawdziwej międzypokoleniowej energii.
Nie zabrakło oczywiście muzyki na żywo, tańców do późnych godzin wieczornych, dobrej zabawy oraz pysznego jedzenia, bo jak majówka, to również grill i wspólne biesiadowanie 💃🕺
Nasi seniorzy po raz kolejny pokazali, że energia, radość życia i chęć do wspólnego działania nie mają wieku. Tego dnia na rynku nie brakowało uśmiechów, wzruszeń, tańca i pięknych chwil spędzonych razem.
Dziękujemy wszystkim za obecność i stworzenie tak wyjątkowej atmosfery.
Jeśli ktoś nie mógł być tego dnia z nami, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć. Znajdziecie tam mnóstwo kadrów pełnych emocji, uśmiechu i radości, które najlepiej pokazują klimat tegorocznej ,,Majówki z AS-em"! 🙂