19/12/2025
ZROBILIŚMY TO! RAZEM! ⚪🔵
No dobrze, pora na kilka słów od nas...
Nie będziemy ukrywać - czasu brakowało nam każdego dnia. Sił momentami też. Jednak ani przez chwilę nie zabrakło nam motywacji do tego by dopiąć szósty już finał naszej akcji i sprawić radość dzieciom.
Chcemy Wam oficjalnie ogłosić że tegoroczna zbiórka była rekordową. Z zebranych środków udało się zrobić paczki dla dzieci oraz wyposażyć placówkę w tubę huraganową czyli specjalistyczny sprzęt do integracji sensorycznej.
Tego wszystkiego nie udało by się osiągnąć bez wszystkich ludzi dobrej woli którzy nas wspomogli.
Nie sposób jest wymienić Was z imienia i nazwiska. Podziękujemy więc zbiorowo. A więc Wielkie dzięki dla:
- tych którzy przekazali nam różnego rodzaju rzeczy na licytację i tych którzy licytowali
- tych którzy postawili w swoim lokalu puszkę skarbonkę i tych którzy te puszki zapełniali
- tych którzy zakupili szale cegiełki
- tych którzy wpłacali środki na zrzutkę w internecie
- tych którzy wspierali dobrym słowem, wspominali o naszej akcji czy w jakikolwiek inny sposób nam pomagali
Wczorajszy dzień jest sukcesem nas wszystkich! Biało niebieski Mikołaj wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń charytatywnych w naszym mieście. Akcja stworzona przez zwykłych mieszkańców, bez wsparcia gigantycznych przedsiębiorstw czy instytucji państwowych. Daliśmy radę!
Musimy chwilę odsapnąć, ale już dziś możemy obiecać że za rok też zrobimy to co trzeba. Pytanie do Was tylko jedno - pomożecie? 😎
Lidzbark Warmiński jest biało - niebieski! 🫡⚪🔵