10/04/2026
Kolejne posiedzenie Kapituły Nagrody Żółtej Ciżemki już za nami! Z przyjemnością spędziliśmy godziny na czytaniu, podziwianiu ilustracji, niekończących się dysputach i zachwytach💛
Do X edycji konkursu zgłoszono w tym roku aż 219 tytułów od 82 wydawców! Wow! Zdecydowanie mamy co czytać i czym się zachwycać💛
Przypominamy, że kapituła w składzie:
🔸Katarzyna Wądolny-Tatar (Przewodnicząca Kapituły),
🔸Wioletta Gawlik-Janusz,
🔸Marcin Bruchnalski,
🔸Iwona Haberny,
🔸Anna Machwic,
🔸Izabela Ronkiewicz-Brągiel,
🔸Agnieszka Staniszewska-Mól,
wybierze najpiękniejsze i najbardziej wartościowe polskie wydawnictwo adresowane do dzieci i młodzieży za rok 2025💛
[Fotorelacja z posiedzenia obrad kapituły Nagrody Żółtej Ciżemki.]