02/05/2025
Szanowni , czy nie macie takiego wrażenia ,że w sądach rodzinnych ,zasiadaja najmniej ambitne panie sędzie , które za nic mają prawo i orzekają wg. własnego „widzi mi się .”
Sędzie , które być może ,własne porażki życiowe przekładają na ocenę sytuacji , którą mają rozpoznać i zamiast wydać ( tak jak zostały do tego powołane) orzeczenie na podstawie suchych faktów , robią co chcą ?
Sędzie , które czytają tylko pisma kobiet a to co przedstawi mężczyzna ,nie jest dla nich istotne?
Czym stała się instytucja Sędziego w naszych czasach? Jak sami ludzie , którzy zostali do niej powołani , traktują prawo, sprawiedliwość , jak wykorzystują ,swoją skądinąd , wielką władzę jaką mają nad jednostką ludzką i jej dalszym życiem ?
Zapraszamy do dyskusji , jakie macie doświadczenia ?
Pamiętajcie ,że nazwiska sędziów jak i nr orzeczeń ,jakie wydali są jawne .
I tak nam jeszcze przyszło do głowy ,że teraz jeśli chodzi o mężczyzn, to jest analogiczna sytuacja do tego jaka miała miejsce w 1946 r. tyle ,że tam chodziło o wyeliminowanie antykomunistycznego podziemia a dzisiaj chodzi o życie mężczyzn po rozstaniach .
Wtedy powoływano specjalnych sędziów , jak np. Sędzia Kazimierz Stojanowski , którzy działali na rzecz systemu i pozbywali się niewygodnych obywateli ,dzisiejszą sędzie natomiast robią wszystko aby życie mężczyzn skończyło się za życia .