Zawsze Warto - Energia Kobiet 40+

Zawsze Warto - Energia Kobiet 40+ „Zawsze Warto - Energia Kobiet 40 +”– projekt społeczny realizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Stowarzyszenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi „Zawsze Warto – Energia Kobiet 40 Plus”zaprasza na WYJĄTKOWE spotkanie ME...
02/06/2026

Stowarzyszenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi „Zawsze Warto – Energia Kobiet 40 Plus”
zaprasza na WYJĄTKOWE spotkanie
MENOPAUZA W PRACY NIE ROBI SOBIE WOLNEGO

17 czerwca 2026 r. | godz. 16:00
Aula Zachodnia, Centrum Dydaktyczne UM
ul. Pomorska 251, Łódź
Interaktywne spotkanie o menopauzie i jej wpływie na życie zawodowe i codzienne. Porozmawiamy o mitach, wyzwaniach, komunikacji w pracy oraz sposobach wzajemnego wsparcia.
Prowadząca:
Kinga Fromlewicz – edukatorka menopauzalna, mentorka kryzysowa, prezeska Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Edukatorów Menopauzalnych, autorka książki „Menopauza nie robi sobie wolnego od 9 do 17”.
Wstęp wolny - dwie godziny bez tabu!
Zapraszamy

Energia Kobiet zaprasza i poleca z całego serca ♥️ Buqiet.Lodz     Osiem Pędzli
20/05/2026

Energia Kobiet zaprasza i poleca z całego serca ♥️
Buqiet.Lodz
Osiem Pędzli

Zapraszam na kolejny warsztat malowania kwiatów akwarelą. Najbliższy termin : niedziela 24 maja godz. 16.00 . Ponieważ zbliża się Dzień Matki, udział w warsztatach może być fajnym pomysłem na prezent.

W cenie:
●opieka merytoryczna
●wszystkie materiały
●drobny poczęstunek

Cena :150 zł
Zapisy pod nr. telefonu 608204333 lub Massenger
Miejsce warsztatów:pracownia florystyczna Buqiet Łódź ul.Pienista 52.

Pamiętacie czasy, gdy w telewizji było „coś do obejrzenia”, a muzyka i humor zostawały w głowie na długo? Do takich właś...
12/05/2026

Pamiętacie czasy, gdy w telewizji było „coś do obejrzenia”, a muzyka i humor zostawały w głowie na długo? Do takich właśnie wspomnień zaprasza projekt „Pani z telewizji”.
To wyjątkowy spektakl Moniki Dryl: pełen energii, muzyki i charakterystycznego dla lat 80. i 90. humoru. Monodram balansujący między koncertem, stand‑upem i osobistą opowieścią zabiera widzów w sentymentalną, a przy tym bardzo zabawną podróż do czasów kaset magnetofonowych, kultowych programów i pierwszych telewizyjnych emocji.
Aktorce towarzyszy zespół muzyków, głosu użycza Wojciech Mann i Hania Czykwin. Scenariusz stworzył Tomasz Jachimek, reżyserię – Jerzy Jan Połoński.

„Pani z telewizji” to gwarancja świetnej rozrywki, chwili wytchnienia i pozytywnej energii — idealnej, by na moment zwolnić i po prostu dobrze się bawić w inspirującym towarzystwie.
Stowarzyszenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Energia Kobiet 40 plus wierzy, że to wydarzenie pięknie zintegruje naszą społeczność akademicką i dostarczy mnóstwo dobrych emocji - w wydarzeniu może wziąć udział 1000 osób!
Jeśli jesteś pracownikiem lub doktorantem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oddaj swój głos i pomóż nam przenieść się razem do tamtych, niezapomnianych lat! 🎶📺

W ostatnią sobotę Stowarzyszenie Energia Kobiet 40 Plus na zaproszenie Pani Ewy Wojdyłło  miało okazję uczestniczyć — w ...
11/05/2026

W ostatnią sobotę Stowarzyszenie Energia Kobiet 40 Plus na zaproszenie Pani Ewy Wojdyłło miało okazję uczestniczyć — w wyjątkowym wieczorze pełnym muzyki, emocji i pięknych refleksji.
Niezapomniane chwile stworzyły wybitna śpiewaczka Joanna Woś, a całość dopełniła niezwykła atmosfera i urzekające wnętrza willi Hilarego Majewskiego.
To był wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci — pełen inspiracji, kobiecej energii i artystycznych wzruszeń.
Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć coś razem...✨

Energia Kobiet 40 Plus, we współpracy ze Studium Wychowania Fizycznego Uczelni, Paniami: Moniką Kulicka🩷oraz Patrycją Ko...
29/04/2026

Energia Kobiet 40 Plus, we współpracy ze Studium Wychowania Fizycznego Uczelni, Paniami: Moniką Kulicka🩷oraz Patrycją Kolasińską🩷brała udział w zajęciach nordic walking.
Spotkanie odbyło się w sobotę, 25 kwietnia, w Parku Trzeciego Maja w Łodzi.
Nauczyliśmy się jak prawidłowo „chodzić z kijami”, by skorzystać z ich mocy w pełni! Zajęcia przebiegały w niezwykle ciepłej i mimo chłodu - przyjaznej atmosferze, były dostosowane do możliwości osób na różnym poziomie zaawansowania. Dziękujemy prowadzącym!

29/04/2026

Stowarzyszenie UM w Łodzi „Zawsze warto – Energia Kobiet 40+” znalazło się w gronie organizacji szczególnie wyróżnionych w ramach tegorocznego konkursu Zarządu Województwa Łódzkiego dla organizacji pozarządowych, otrzymując dofinansowanie w wysokości 41 500 zł na realizację projektu „Razem dla dobrostanu – integracja międzypokoleniowa poprzez kulturę, edukację i aktywność fizyczną”.
Przyznana dotacja stanowi wyraz uznania dla dotychczasowej działalności Stowarzyszenia oraz wysokiej jakości zaproponowanego programu, który koncentruje się na budowaniu relacji między pokoleniami oraz wzmacnianiu dobrostanu uczestników poprzez działania z zakresu kultury i edukacji.
Zainteresowanie konkursem było bardzo duże – wpłynęły 402 wnioski na łączną kwotę ponad 18 mln zł. Pozytywnie zweryfikowano 260 ofert, z których ostatecznie wybrano 35 najlepszych inicjatyw realizowanych w całym regionie.
Projekt będzie realizowany w drugiej połowie roku i wpisuje się w inicjatywy na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców regionu.

Zapraszamy wraz ze Studium Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi  - wyjątkowy czas aktywności fizycznej ...
23/04/2026

Zapraszamy wraz ze Studium Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - wyjątkowy czas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu!

Cieszmy się wiosną, zadbajmy o formę!

„Wiosenne porządki” z prof. Ewą Woydyłło i Saska Kępa pachnąca jak maj ♥️
16/04/2026

„Wiosenne porządki” z prof. Ewą Woydyłło i Saska Kępa pachnąca jak maj ♥️

09/04/2026

Adres

Kościuszki 4
Kościuszki
90-419

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zawsze Warto - Energia Kobiet 40+ umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Zawsze Warto - Energia Kobiet 40+:

Udostępnij