02/05/2026
I już ostatni tydzień i aż 4 szkolenia !!!
Trwa majówka i w tym okresie realizujemy mnóstwo zabezpieczeń medycznych. W dniu 3 maja zapraszamy na uroczystości związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja, pierwszym wydarzeniem będzie msza święta w katedrze o godz. 10.00 a po niej nastąpi przemarsz pod pomnik Józefa Piłsudskiego.
A tym czasem przypominamy, że zacznie się już ostatni tydzień, w którym realizować będziemy Otwarte szkolenia dla mieszkańców Kołobrzegu z obsługi defibrylatorów AED
o to szybki grafik:
4 maja - Miejska Biblioteka Publiczna Kołobrzeg na Ogrodach, godz. 16.00,
6 maja - Centrala Klub Muzyczny, godz. 16.00,
7 maja - MOSiR Milenium Kołobrzeg, godz. 16.00, sala konferencyjna na II piętrze,
8 maja - Ponownie I LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu, godz. 16.00 sala nr 18 na parterze,
Nasz najprzystojniejszy ratownik Mario zaprasza Was wszystkich.
P.S.
Takiemu przystojniakowi się nie odmawia !!!