26/05/2026
W minioną sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Spartakiadzie MDP z terenu Gminy Kęty oraz Gminy Zator. Był to dzień pełen emocji, integracji, zabawy oraz okazja do rozwijania kompetencji strażackich z odrobiną rywalizacji.
🎉 Daliśmy z siebie wszystko, a atmosfera była niesamowita!
Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom za wspaniałe chwile, już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych zmagań.
Szczególne podziękowania kierujemy do:
🚨 ŁKS SOŁA ŁĘKI - za udostępnienie boiska!
🚨 Wszystkich druhów i druhen, a także rodziców za organizację tego wydarzenia!
🚨 Zaproszonych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością!
🚨 Kolegów i koleżanek z innych MDP!
🚨 Wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji wydarzenia!