02/06/2026
A kto powiedział, że Dzień Dziecka można świętować tylko jeden dzień? 😃
W Środowiskowym Domu Samopomocy i Dziennym Domu Senior+ bawimy się dalej! Dzisiaj był już drugi dzień wspólnego świętowania, a na tapet poszły kalambury – te pokazywane i te rysowane. 🎨🤔🎭
Było trochę zgadywania, trochę podpowiadania, sporo kreatywności i jeszcze więcej śmiechu. Niektóre hasła okazały się prawdziwym wyzwaniem, ale od czego jest praca zespołowa? 😉
Kolejny dzień za nami i jedno jest pewne – dobra zabawa nie zna wieku! 😊