29/03/2026
Wczoraj mieliśmy okazję być na wydarzeniu Młodzi: Start! w Warszawie, organizowanym przez Młodzi Demokraci.
Dużo dobrej energii, inspirujące rozmowy i spotkania z ludźmi, którzy naprawdę chcą działać i brać odpowiedzialność za przyszłość.
Wracamy do Lubuskiego z jeszcze większą motywacją do pracy - to dopiero początek przygotowań do 2027 roku. 💪