08/02/2022
✴ 17 lutego 2022 r. w godzinach 11:00 - 13:00 planowane jest seminarium podsumowujące i upowszechniające idee wypracowane w ramach projektu „Pora na Seniora! Gdyńska Sieć Wzajemnego Wsparcia”
Aktualnie jesteśmy na etapie podsumowania naszych działań, których wyniki wspólnie z Uczestnikami chcielibyśmy przedstawić na Seminarium końcowym - promującym projekt, podsumowującym działania i upowszechniającym koncepcję „banku czasu” dla seniorów, którą można wykorzystać w aktywizacji, czy integracji różnych grup społecznych. Do udziału w seminarium zapraszamy przedstawicieli instytucji aktywizujących społeczności lokalne, seniorów oraz wolontariuszy m. in. koordynatorów Banków Czasu, Centrum Aktywności Seniora, animatorów i członków gdyńskich Klubów Seniora oraz Domów Sąsiedzkich, przedstawicieli Gdyńskiej Rady ds. Seniorów, seniorów działających aktywnie na rzecz swoich społeczności.
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną Seminarium odbędzie się w formie spotkania online. Transmisja będzie odbywała się poprzez komunikator Zoom.
ℹ️Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.
Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy
👉Facebook: https://www.facebook.com/funduszaktywniobywatele/
👉Twitter: https://twitter.com/Aktywni_Obyw
👉Instagram: https://www.instagram.com/aktywni_obywatele_krajowy/
👉YouTube: http://bit.ly/Aktywni-Obywatele-YouTube
Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy jest finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. Funduszy EOG), pocho...