01/06/2026
Fundacja Wolne miejsce zaprasza na Festiwal Bez Samotności 🤩🤩🤩
Kliknijcie po bilety i bądźmy tam razem! ❤️🥳
Uwaga! MAMY TO! 🤩🤩🤩
Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na Festiwal Bez Samotności 🎟🎫🎟🎫🎟🎫🎟
Przez ostatnie tygodnie słyszeliśmy jedno pytanie: „Kiedy ruszają bilety?”
I dziś możemy w końcu powiedzieć: właśnie teraz! 🥳🥳🥳
Jeśli kiedykolwiek choć raz poczułeś się samotnie- ten festiwal jest dla Ciebie.
To coś więcej niż wydarzenie.
To moment, w którym obcy ludzie stają się sobie bliscy.
To wartościowi goście, ciekawe panele dyskusyjne, rozmowy.
To przestrzeń, w której można po prostu być: bez udawania, bez presji, bez samotności.
Bezpiecznie dla wszystkich i w pełnej świadomości- bez alkoholu i żadnych innych używek.
My wiemy, że samotność potrafi boleć. Czasem najbardziej wtedy, gdy nikt jej nie widzi. Dlatego właśnie powstał Festiwal Bez Samotności. Cieszymy się, że możemy Was tam zaprosić! ❤️
Jeśli czujesz, że chcesz być częścią czegoś niezwykłego, wartościowego i prawdziwego, to jest ten moment!
Kup bilet i bądź z nami:
✅️ Wejdź na bezsamotnosci.pl
✅️ Kliknij „KUP BILET” w prawym górnym rogu
✅️ Zaakceptuj cookies i… już. Dołącz do nas!
Widzimy się 26–28 lipca, Pszczyna.
Spotkajmy się. Naprawdę.
Bo nikt nie musi być sam.
Patronat nad wydarzeniem objął Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny
Wolne miejsce Wolne Miejsce- Pszczyna
Wolne Miejsce- Śląsk i Zagłębie Społeczne Ministerstwo ds. Samotności wśród fanów Moja Pszczyna