Głubczyckie Teleduperele

Głubczyckie Teleduperele Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Głubczyckie Teleduperele, Głubczyce.

Szeroki front gaśnicowy zwycięży - a nie ta podróbka mentzena i bosaka
15/02/2026

Szeroki front gaśnicowy zwycięży - a nie ta podróbka mentzena i bosaka

🇵🇱 Polacy mają już dość kłamstw, pustych obietnic i polityki zdrady narodowej. Ludzie widzą, kto broni suwerenności, pokoju i bezpieczeństwa naszych rodzin, a kto podporządkowuje Polskę obcym interesom.

Dziękujemy każdemu, kto nas wspiera - to Wasza odwaga i determinacja napędzają ten marsz.

Idziemy dalej, po Polskę normalną: wolną, silną i wierną swoim korzeniom 💪

TU JEST POLSKA I NIECH TAK ZOSTANIE! 🇵🇱❤️

Przyłącz się do nas:
https://konfederacjakoronypolskiej.pl/partia/dolacz-do-nas/


15/02/2026

⚠️ DMD – to śmiertelna choroba, która wykańcza małego Maksia Mazurka...

Choroba ta jeszcze kilkanaście lat temu była wyrokiem, którego nie można poddać apelacji. Teraz na szczęście pojawiła się nadzieja i ratunek dla Maksia. Na pokrycie terapii genowej trzeba jednak zebrać koszmarnie wysoką kwotę. Życie i funkcjonowanie dziecka wyceniono na 16 milionów❗️

Proszę o wsparcie zrzutki na uratowanie chłopczyka choćby najmniejszą kwotą: https://www.siepomaga.pl/maksiu-mazurek Proszę o podanie posta dalej.

Bóg zapłać!

14/02/2026

Mkniemy do przodu bez zadyszki i w równym, pewnym tempie 🙂

Dziękuję, że wspieracie moją i Konfederacja Korony Polskiej działalność, także obserwując nasze media społecznościowe 🔍

Róbcie to dalej 😉 Niedługo przekroczymy liczbę 600000 obserwujących! Imponujące liczby, ale za nimi przede wszystkim realni Polacy, którzy wraz z Szerokim Frontem Gaśnicowym idą odzyskać niepodległość! 🇵🇱

✅ OBSERWUJ MOJE SOCIAL MEDIA:

FB: Grzegorz Braun
YT: www.youtube.com/
X: twitter.com/GrzegorzBraun_
IG: www.instagram.com/grzegorzbraun_
Gloria TV: https://gloria.tv/user/VuLdWU4sBHVA4A8p48sVjRZQ9



17/09/2025

Do dymisji.

20/06/2025

Elity zostają w domu, a mieszkańcy idą na referendum

To, co wydarzyło się dzisiaj, można określić jako „poszli po bandzie”. Taką decyzję podjął nasz głubczycki samorząd miasta i gminy.

Grupa osób stoi na schodach przed magistratem, głośno wykrzykując: „Nie idziemy. Zostajemy w domu! Zostajemy w domu!” Wśród nich znajduje się około dziesięciu odwoływanych radnych miejskich, a na czele stoi przewodniczący Rady Miejskiej, Rafał Zwarycz. Wrócił znów do formy, o czym mogą świadczyć takie oto wypowiedzi:
– Ktoś próbuje zachwiać naszą stabilność. Nasz spokój zakłócić, naszego miasta. Są to ludzie o jakiejś wątpliwej reputacji, za którymi ciągną się jakieś dziwne rzeczy, i oni chcą przejąć władzę w naszym spokojnym, fajnym miasteczku.

Tyle miał do powiedzenia szef rady miejskiej o demokratycznej procedurze gwarantowanej przez Konstytucję RP oraz o ludziach działających całkowicie społecznie. Niestety, do takiego poziomu przyzwyczailiśmy się już w naszej radzie miejskiej. Zatrważające jest to, że tę antydemokratyczną akcję poparło wiele osób z lokalnej elity, w tym starosta Anna Kobierska-Mróz, były starosta Piotr Soczyński oraz wielu innych przedstawicieli gminy i powiatu.
Wszystko to działo się w otoczeniu instytucji publicznych, urzędów, w pobliżu szkół oraz na profilach społecznościowych samorządów. Antyobywatelska akcja elit przeniosła się do przestrzeni publicznej. Nie zważano na to, że w takich miejscach nie ma miejsca na jednostronne poglądy, które wyrażają interesy wąskiej grupy politycznej.

„Czy ktoś widzi tę agitację na profilach osób zajmujących stanowiska jako dyrektorzy, sołtysi itp.? Zdjęcia na budynkach użyteczności publicznej, wystarczy przejechać się po okolicznych wioskach. Przecież to zastraszanie, kto z pracowników, ludzi pod nimi pójdzie?”.

Mamy nadzieję, że ta nieetyczna akcja przyniesie odwrotny skutek. Skoro elity zostają w domu to może niech zwykli mieszkańcy pójdą na wybory. Zachęcamy do udziału w niedzielnym referendum. Do zobaczenia przy urnach!

26/04/2025

04/04/2025

Grzegorz Braun jak zwykle przyciąga tłumy! 🙂

Trzeba przyznać, że kiepsko idzie naszej "władzy" przekonywanie mieszkańców, że z szpitalem będzie dobrze, skoro sami mu...
22/03/2025

Trzeba przyznać, że kiepsko idzie naszej "władzy" przekonywanie mieszkańców, że z szpitalem będzie dobrze, skoro sami muszą sobie podbijać własne posty 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
POPiS wiecznie żywy – a już całkiem poważnie - chyba trzeba będzie zorganizować kolejne REFERENDUM, tym razem w powiecie i odwołać tych szkodników!!!

Adres

Głubczyce

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Głubczyckie Teleduperele umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij