16/08/2025
👉 Za nami biwak treningowy MDP Dąbrowa, który odbył się w Ośrodek Rekolekcyjny Eden w Oćwiece. Przez 2,5 dnia pracowaliśmy nad tym, co najważniejsze, czyli umiejętnościami, współpracą i relacjami w naszej drużynie.
💪 W części treningowej wróciliśmy do elementów zawodów CTIF, które wymagają doprecyzowania. Ćwiczenia pozwoliły nam skupić się na detalach takich jak rozwijanie węży w zadaniu bojowym i poprawić to, co sprawiało trudność. Był też czas na coś zupełnie nowego, czyli graliśmy w palanta, co okazało się świetną zabawą i przy okazji kolejną okazją do pracy zespołowej.
🤝 Ważnym punktem biwaku były warsztaty integracyjne. W grupach przygotowywaliśmy własne godła symbolizujące mocne strony, a także uczyliśmy się mówić sobie nawzajem o tym, co wnosimy do drużyny i co możemy jeszcze poprawić. Ten moment stał się kulminacją naszego wyjazdu – mogliśmy spojrzeć na siebie oczami innych i jeszcze lepiej się poznać.
☀️ Pogoda sprzyjała, więc większą część czasu spędziliśmy nad wodą (było tak gorąco, że trening bojówki mógłby być niehumanitarny 🤣🤣🤣), więc graliśmy w piłkę w jeziorze, pływaliśmy kajakami i rowerami wodnymi. To był bardzo dobrze wykorzystany czasna aktywny odpoczynek.
🙏 Biwak udał się również dzięki wsparciu dziękujemy Agnieszka Ziółkowska Wójt Gminy Dąbrowa za voucher, który dostaliśmy na ślubowaniu, a także dyrektorowi Ośrodek Rekolekcyjny Eden za umożliwienie organizacji wydarzenia w tym cudownym miejscu.
🔥 To był bardzo dobry i konstruktywny czas dla naszej drużyny – wracamy z nowymi doświadczeniami, pomysłami i jeszcze większą motywacją do działania. 💪🧑🚒🚒