26/04/2026
26 kwietnia br. w Krakowie odbyło się spotkanie pn.„Małopolskie kobiety wyjątkowe i gospodarne – u nas Dzień Kobiet trwa cały rok!", zorganizowane przez Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Radę Osiedla Nr 1 podczas tego wydarzenia reprezentowała Przewodnicząca Paulina Cygan.🏡
W wydarzeniu uczestniczyły przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich oraz organizacji i stowarzyszeń
z całego województwa małopolskiego, a także reprezentanci samorządów, w tym m.in. Marszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka.
Jednym z najważniejszych punktów programu był wykład dotyczący zarządzania czasem i zadaniami, który poprowadził prof. AWSB dr Krystian Dudek – ekspert w dziedzinie komunikacji i public relations.👥
Zdobyta podczas wykładu wiedza i praktyczne narzędzia z zakresu organizacji czasu oraz zarządzania zadaniami z pewnością znajdą zastosowanie w codziennej pracy i dalszym rozwoju działań na rzecz Osiedla Nr 1.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Starosty Dąbrowskiego Pana Lesława Wieczorka Powiat Dąbrowski za zaproszenie na to wartościowe
i inspirujące wydarzenie.