26/03/2026
Dnia 21.03.2026r w naszej jednostce odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Z racji trwających prac remontowych na sali, całe wydarzenie miało miejsce w naszym garażu.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować zaproszonym gościom za przybycie oraz Wam Drogie Druhny i Druhowie OSP za obecność oraz pomoc w organizacji.
Na zebraniu zostały poruszone ważne kwestie dla naszej jednostki, podsumowaliśmy rok ubiegły oraz podzieliliśmy się planami na obecny rok. Ważnym elementem zgromadzenia był wybór nowego zarządu, który to będzie reprezentował Ochotniczą Straż Pożarną w Chwostku przez kolejne lata, a któremu życzymy samych sukcesów.