28/03/2026
W piątek delegacja z naszej jednostki miała przyjemność uczestniczyć w konferencji „Bezpieczeństwo 360° – Łączymy Kompetencje”, która odbyła się w .
Podczas wydarzenia podpisano porozumienie dotyczące współpracy i szkoleń dla jednostek PSP i OSP.
Dziękujemy za możliwość udziału oraz zdobywania nowej wiedzy.
Jako jednostka wykorzystująca m.in. drony w działaniach, stale rozwijamy naszą wiedzę, aby jeszcze skuteczniej wspierać akcje ratownicze 💪
INVEST in EDU
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK"