26/05/2026
Pierwsze dwa zadania z projektu,w ramach konkursu ofert z Urzędu miasta na 2026 r. za nami. Były to dwa dni, pełne wrażeń 1.Wycieczka do Goczałkowic z pięknymi ogrodami Kapias Tu naprawdę widać wiosnę w pełnej krasie. Maj to najlepszy czas na wizytę ,kiedy przyroda jest w rozkwicie, Podziwiać można piękne kwiaty i roślinność. Jest kolorowo i pachnąco. 2. Kolejny punkt wycieczki to Pszczyna z przepięknym, renesansowym zamkiem i urokliwym ryneczkiem. Tak niewiele mamy w Polsce miejsc, których nie dotknęły zniszczenia wojen. Jedną z takich perełek jest właśnie zamek w Pszczynie. Dziś spacerując po jego zachwycających komnatach mamy wrażenie jakbyśmy przenieśli się do innego wieku. To miejsce oczarowuje i budzi podziw .3.Seniorzy z Klubu „Rozalka” byli też w Teatrze Bagatela w Krakowie ,na komediowym spektaklu „Pomoc domowa”” Jest to kontynuacja „ Odlotowych narzeczonych „ na której to komedii również byliśmy. Główna bohaterka, Nadia , rezolutna pokojówka rozbawia publiczność do łez ,ale i dwie pary, jej chlebodawcy , oddające się entuzjastycznie romansom , pozwalają jej drenować swoje portfele i barek i dostarczają widowni wiele radosnych chwil i mnóstwo zabawy,