04/06/2026
W dniu dzisiejszym nasza jednostka, wspólnie z druhami z OSP Brzezice,Ochotnicza Straż Pożarna Struża oraz OSP Siostrzytów , uczestniczyła w uroczystościach Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
Tradycyjnie strażacy wzięli udział w procesji, dbając o jej uroczysty przebieg oraz dając świadectwo przywiązania do wartości, które od pokoleń jednoczą naszą lokalną społeczność. Dla nas jest to nie tylko zaszczyt, ale również wyraz szacunku dla wiary, tradycji i mieszkańców naszej parafii.
Dziękujemy wszystkim druhom za obecność, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie swoich jednostek. Niech wspólne uczestnictwo w takich wydarzeniach umacnia więzi, które łączą nas zarówno w służbie, jak i w codziennym życiu.