15/09/2025
Drogie Koła Gospodyń Wiejskich – to dla Was byliśmy na tej scenie!
W sobotę mieliśmy zaszczyt zaprezentować Filipinę podczas wyjątkowego wydarzenia na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie – wśród ludzi z uczelni, banku i świata biznesu.
Opowiedzieliśmy o tym, co robicie każdego dnia: wspieracie lokalne społeczności, pielęgnujecie tradycję, działacie z sercem 💪
Naszym celem było jedno – pokazać, że Koła Gospodyń Wiejskich zasługują na uznanie, współpracę i nowoczesne narzędzia, które ułatwią Wam rozwój.
Dziękujemy z całego serca Profesorowi Bolesławowi Rokowi za zaproszenie i wsparcie. Dzięki takim ludziom Wasz głos słychać coraz głośniej!
Dziękujemy również zespołowi BGK - Bank Gospodarstwa Krajowego za uważność i cenne pytania, które jeszcze mocniej skłaniają nas do działania na rzecz lokalnych społeczności
💬 Macie pomysł, jak Wasze KGW może połączyć siły z firmami? Napiszcie do nas — działajmy razem!