05/11/2018
Szanowni Państwo,
serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom Gminy Drawno, którzy przez ostatnie kilka tygodni poświęcili choć krótką chwilę ze swego cennego czasu, na to aby zapoznać się z propozycjami komitetu wyborczego, który reprezentowałam.
Dziękuję za wszelkie uwagi, zwłaszcza te krytyczne, za troskę, okazane serce i mnóstwo energii, którą obdarowywali Państwo mnie i mój komitet.
Dzięki Wam czujemy się zwycięzcami, dlatego zamierzamy nadal kontynuować rozpoczęte przez nas działania obnażające słabości otaczającego Nas systemu, brać czynny udział w życiu społecznym i publicznym oraz stać na straży potrzeb mieszkańców. Nadal będziemy udowadniać, że aby zmieniać rzeczywistość trzeba tylko chcieć - do tego nie są potrzebne urzędy i stołki.
Nie żegnam się więc z Państwem - do zobaczenia.
Irmina Olejnik-Czerwonka