02/06/2026
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy VI podczas lekcji techniki wzięli udział w zajęciach kulinarnych. Postanowili przygotować zdrowe tortille, dbając o to, aby wszystkie składniki były pożywne i naturalne. Nie zabrakło nawet pierwszych w tym roku pomidorów z własnej działki 🍅
Młodzi kucharze podzielili się zadaniami i z zaangażowaniem przystąpili do pracy. Wspólne przygotowanie oraz spożycie posiłku, a także posprzątanie sali lekcyjnej, stały się doskonałą okazją do integracji zespołu klasowego. 😊