13/06/2026
Žvirblonių bibliotekoje pati autorė mikoliškietė Almutė Armonavičienė pristatė keramikos darbų parodą ,,Molio kelionė".
Almutė keramikos studiją pradėjo lankyti paskatinta sūnaus, o šiam sprendimui pritarė ir dukros. Papasakojo, kaip susipažino su molio subtilybėmis, kūrimo technikomis, glazūravimo paslaptimis. Per keletą metų sukaupta patirtis virto daugybe originalių darbų, kuriais šiandien ji džiaugiasi galėdama pasidalinti su bibliotekos lankytojai.
Kiekvienas kūrinys pasakoja savitą istoriją ir kviečia leistis į įdomią molio kelionę.
Paroda bus eksponuojama iki liepos 25 d.
Autorei Almutei linkime kūrybinio džiaugsmo, naujų idėjų ir meilės keramikos menui.