06/05/2026
Gegužės 5 d. mūsų Centro direktorė Vitalija Ivanauskienė ir atvejo vadybininkės Gražina Pocienė bei Sandra Serapinienė dalyvavo tarpinstituciniame susitikime, vykusiame Tauragėje. Susitikimą organizavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius, siekdamas stiprinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą bei užtikrinti kuo efektyvesnį pagalbos teikimą vaikams ir šeimoms Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Jurbarko regionuose.
Renginio metu aptarti atvejo vadybos procese kylantys iššūkiai, dalintasi gerąja praktika bei ieškota būdų, kaip dar labiau stiprinti skirtingų institucijų bendradarbiavimą.
Tokie susitikimai – svarbus žingsnis siekiant kokybiškesnės ir savalaikės pagalbos šeimoms.