10/07/2022
Tęsdami gražią draugystės tradiciją, Lapių BVGN vaikai kartu su Plungės socialinių paslaugų centro BVGN ugdytiniais liepos 4-7 dienomis vyko į pažintinę- pramoginę kelionę po Lenkiją.
Aplankėme ,,Vilko guolį“- buvusią Hitlerio būstinę, vaikščiojome bunkerių labirintais. Pasivaikščiojome po vakarinį ir rytinį Gdanską –vieną seniausių Lenkijos miestų, grožėjomės žavingu senamiesčiu, kuriame gausu siaurų gatvelių, pastatų.
Pabuvojome Varšuvos Marienburgo pilyje, kuri yra didžiausia visoje Europoje. Pilies pašonėje, netoli senamiesčio, žavėjomės fontanu, pro 367 kiaurymes per 1 minutę iššaunančiu 30 tūkstančių litrų vandens. Ekskursija vyko su audio gidu, kuris vaikams paliko neišdildomą įspūdį. Pramogavome didžiausiame Europos vandens pramogų parke po stogu ,,SUNTAGO“, grožėjomės tropiniu sodu, smagiai leidome laiką, lankėmės baseinuose, pritaikytuose įvairaus amžiaus žmonėms, įvairiose vandens čiuožyklose. Po vandens procedūrų, kavinėje vaišinomės gardžiomis picomis, prie bendro pietų stalo dalijomės dienos įspūdžiais.
Liepos 6- osios vakarą kelionės metu, autobuse sugiedojome ,,Tautišką giesmę”.
Kelionę baigėme kaimo turizmo ,,Rakoveko“ sodyboje, šalia Lietuvos . Pakeliui namo užsukome į Kauną į Aleksoto apžvalgos aikštelę, kur grožėjomės miesto vaizdais.
Vaikai taria nuoširdų ačiū ilgamečiui rėmėjui Valdui Ilginiui už suteiktą džiaugsmą, patirtas teigiamas emocijas, turiningai praleistą laiką.