25/12/2014
Keletas snaigių jau krito, bet tikrojo sniego dar labai laukiame. Lygiai taip pat kaip ir Jūsų visų. Griebkite į parankę draugą, močiutę ar kaimyną ir atlėkite puodeliui karšto gėrimo. Tikime, kad kuo daugiau Jūsų bus čia, tuo greičiau pradės kristi dangaus manai. Pas mus šilta ir jauku!
foto: http://selinalake.blogspot.be/