29/05/2026
Telšių rajono senelių globos namų kvietimu Viliaus Gaigalaičio globos namų direktorius, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams bei socialinės darbuotojos dalyvavo mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Socialinių paslaugų teikėjų susidūrimas su mirtimi: patirtys, įžvalgos, praktikos“. Konferencijos metu buvo nagrinėjamos socialinių paslaugų specialistams aktualios temos, dalijamasi profesine patirtimi, praktinėmis įžvalgomis.
Įstaigos direktorius Ginter Harner konferencijoje skaitė pranešimą tema „Kai mirtis tampa darbo kasdienybe: darbuotojo atsparumas ir organizacijos atsakomybė“. Pranešime buvo kalbama apie emocinius iššūkius, su kuriais susiduria socialinių paslaugų darbuotojai, dirbdami nuolatinio netekties ir išgyvenimų kontekste.