19/09/2022
Vážení a milí Staroměšťané,
rád bych Vás pozval ke komunálním volbám ve Starém Městě, které se uskuteční tento pátek a sobotu 23. a 24. září 2022. Komunální volby jsou pro Vás i pro mne volbami nejdůležitějšími. Vámi zvolení zastupitelé se budou přímo podílet na chodu a rozvoji města, budete je potkávat, řešit s nimi své problémy a starosti. I já cítím velkou odpovědnost za práci, kterou jsem odvedl, vůči Vám i svým kandidátům.
Do Zastupitelstva města Starého Města jsem byl zvolen v roce 2006 a nebyl to žádný skokový postup. Začínal jsem v prvním volebním období jako opoziční zastupitel v kontrolním výboru města a byla to dobrá zkušenost. V dalším volebním období jsem byl zvolen do Rady města a posledních osm let zastávám funkci místostarosty. Šestnáct let ve vedení samosprávy mi dalo mnoho zkušeností, které bych rád zúročil v práci pro naše město, které mám tak rád.
Proto jsem se také rozhodl, že budu kandidovat na starostu Starého Města. Jsem připraven pro náš domov odvádět tu nejlepší práci. Jen získání silného mandátu nám umožní realizovat v příštích čtyřech letech naše plány a zajistit tak další rozvoj Starého Města. Pro splnění našich společných cílů však potřebujeme Vaši podporu a spolupráci. Proto, prosím, přijďte k volbám.
Děkuji za Vaši důvěru a těším se na společnou práci při rozvoji našeho krásného města.
Mgr. Martin Zábranský
lídr Starostů a nezávislých pro Staré Město
kandidát na starostu