15/12/2022
Vážení občané,
přeštický bazén, v posledních letech hodně diskutované téma, které zvláště v poslední době prochází různými zvěsti. Mojí snahou je zhodnotit postoj, proč jsme byli nuceni od tohoto záměru upustit.
Vždy se mnoho otázek odvíjí od základního „PROČ“.
Takže:
👉 Proč nebyl využit dostatečně dlouhý čas na řádnou přípravu❓
👉 Proč nebyl přívod tepla součástí projektu vyprojektován včetně nacenění, tak jak tomu bylo u dokumentace ke stavebnímu povolení❓
👉 Proč nebyl alespoň průzkumem trhu prověřen úvěr❓
👉 Proč nebyly předávány informace zastupitelům❓
👉 Proč je takto investiční počin nedokonale připraven❓
Vím, proč se uvedené dotazy se ,,narodily". Na některé je možné nalézt odpověď na: https://obcanskyhlas-prestice.cz/bazen-jeste-ze-neumi-mluvit-aneb-bazen-co-se-neumi-postavit-sam/
Na ty dotazy, na které odpovědět nedokážu, je nutné se ptát těch, kteří to slibovali.
BAZÉN - ještě že neumí mluvit aneb bazén, co se neumí postavit sám Celkem rozsáhlá informací ohledně přístupu nového vedení radnice k problematice bazénu byla zveřejněna v Přeštických novinách. Přesto považuji za důležité vyjádřit některé okolnosti, které i mě (nás...