19/02/2015
OHNI SE MNOU POJĎ.....
Vážení přátelé,
jelikož je téměř konec února, jsem si jist, že se již všichni netrpělivě ptáte všech svých přátel a okolního světa: Tak co letos? Bude oheň? Nezaslechli jste už něco o ohni? Odpověď je nasnadě. ANO? BUDE!!!! Poměrně netradičně (i díky vašim stížnostem a připomínkám) jsme se s Matýskem rozhodli pálit o víkendu. Datum je stanoven na 21.2.2015 a škrtat se bude v 19:00. Doufám, že se dostavíte v hojném počtu. Zábava je jako již tradičně garantována. Garantujeme smích, romantiku, endorfiny, krásný výhled a v neposlední řadě i nezapomenutelný zážitek ve skvěle namixované společnosti....:)
Abych to shrnul, všechny Vás srdečně zveme k přátelskému posezení u již 12tého ročníku bez přerušení tradice.
Ssebou alkohol, jídlo, pití a teple se oblečte.
Váš Raketa team, v únoru připraven. :)