09/02/2026
U nás to dnes vonělo (i když se nepeklo 😉). Klienti se s chutí zapojili do tvorby nepečeného dortu, při které nechyběla radost ze společné práce, kreativita ani sladká odměna na závěr.
Společné tvoření přineslo dobrou náladu, hezké rozhovory a hlavně pocit, že i malé chvíle mohou být velkým potěšením 💙