12/06/2026
✔️ Chceme oživit prostor vedle Polikliniky! A omezit výskyt sociálně vyloučených občanů.
✔️Jak?
📌 Právě zde je díky tržnímu plánu možné pořádat pravidelné farmářské trhy (například tak jako na Slovanském náměstí v Králově Poli).
🎯 Dalším krokem je odstraněním bílého zastřešení cirkusového typu a přemístění stánku "Tabáku" (stejný je uvnitř Albertu). Získáme tak prostor například pro stánek s cukrárnou včetně posezení pro maminky s kočárky, seniory i ostatní spoluobčany.
✔️ Přebudováním tohoto veřejného prostoru navíc získáme pulzující střed městské části. Živá lokalita zároveň přestane být atraktivní pro osoby sociálně vyloučené.